• Nieruchomości woj. Świętokrzyskie
 

Nieruchomości Świętokrzyskie

Znalezionych ofert: 2 074

15820932 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26574769 15820932 KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży przytulny, widny dom do remontu o powierzchni 76,9m2 w Chmielowie pod Ostrowcem Św.Dom wolnostojący, częściowo murowany, częściowo drewniany omurowany, wybudowany w latach 1960-69, rozbudowany w 1995r. umiejs...

Chmielów, Spacerowa 35

198 000 PLN (2 575 zł/m2)

3
1
76.9 m2
1969
15820930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26599323 15820930 KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży przestronny apartament dwupoziomowy na nowoczesnym osiedlu Zielony Stok w Ostrowcu Św.Nowoczesny, ustawny apartament o powierzchni użytkowej 78m2 (121m2 liczone po obrysie podłogi) mieści się na trzecim pięt...

Ostrowiec Świętokrzyski, Denkowska 45b

569 000 PLN (7 295 zł/m2)

4
1
78 m2
2015
15688396 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23987211 15688396 Prezentuję na sprzedaż dwie nieruchomości gruntowe: zabudowaną i niezabudowaną położone w miejscowości Sobów, gmina Ożarów, woj. świętokrzyskie. Nieruchomości można nabyć łącznie lub osobno – istnieje również możliwość poszerzenia działki niezabudowa...

Sobów (Świętokrzyskie, gm. Ożarów)

1 000 000 PLN (3 433 zł/m2)

11
6
291.29 m2
2005
15619034 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22576344 15619034 Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana, położona we wsi Wymysłów przy ul. Słonecznej. Na płaskiej, prostokątnej, zadbanej i ogrodzonej działce z bramą elektryczną w 1976 roku wzniesiono dwukondygnacyjny dom o powierzchni zabudowy 105 m², użytko...

Wymysłów, Słoneczna

680 000 PLN (4 250 zł/m2)

4
1
160 m2
1976
15731449 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24794910 15731449 Do wynajęcia budynek handlowo-usługowy o powierzchni 230 m², zlokalizowany przy ul. Juliusza Słowackiego w Ostrowcu Świętokrzyskim. Obiekt posadowiony jest na działce o powierzchni 390 m² i obecnie funkcjonuje w nim sklep meblowy. Właściciele planują...

Ostrowiec Świętokrzyski, Juliusza Słowackiego

9 000 PLN (21 zł/m2)

1
-
430 m2
2000
15620102 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22597451 15620102 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu położonego w Ostrowcu Świętokrzyskim przy ul. Tomaszów. Nieruchomość została wybudowana w 2004 roku i oferuje duże możliwości aranżacyjne oraz komfortowe warunki mieszkalne.Opis nieruchomości:Dom o ...

Ostrowiec Świętokrzyski, Tomaszów

780 000 PLN (1 821 zł/m2)

8
2
428.22 m2
2004
15739090 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam działkę budowlaną w centrum miasta 24918442 15739090 Działka o powierzchni 1795 m2 (wymiary podane na zdjęciu nr 1), w centrum miasta, w doskonałej lokalizacji. Działka posiada dostęp do wszystkich mediów: - prąd, woda -na terenie działki, - gaz, kanalizacja - w ulicy Konarsk...

Skarżysko-Kamienna, ul. Konarskiego 15

990 000 PLN (552 zł/m2)

-
-
1795 m2
-
15813049 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26553925 15813049 Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego, wolnostojącego domu jednorodzinnego z bali, o powierzchni użytkowej 175,1 m² i całkowitej 206,6m2, usytuowanego na dużej działce o powierzchni 4245m² , w malowniczej mie...

Klonów (Świętokrzyskie, gm. Łączna)

1 750 000 PLN (8 495 zł/m2)

5
2
206 m2
1950
15895953 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27964505 15895953 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,08 m² , usytuowane na parterze nowoczesnego budynku wielorodzinnego w atrakcyjnej lokalizacji - w Skarżysku-Kamiennej przy ul. Żeromskiego, niedaleko centrum miasta. Lokal oferowany jest...

Skarżysko-Kamienna (Świętokrzyskie, gm. Skarżysko-Kamienna)

312 256 PLN (8 217 zł/m2)

2
-
38 m2
2025
15896200 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27973048 15896200 Mieszkanie dostępne od 01.06.2026 Wynajem na min. 24 miesiące. Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 70 m2, zlokalizowane na drugim piętrze w kamienicy przy ul. Słowackiego w centrum Kielc. Wys. pomieszczeń: ok. 3,5 m. W skł...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 500 PLN (21 zł/m2)

2
-
70 m2
-
15896199 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27973047 15896199 Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana - Niekłań Mały, gm. Stąporków Na sprzedaż działka o powierzchni 6900 m², położona w malowniczej miejscowości Niekłań Mały, w gminie Stąporków. Nieruchomość usytuowana jest w pierwszej linii zabudowy...

Stąporków (Niekłań mały) (Świętokrzyskie, gm. Stąporków)

190 000 PLN

-
-
6900 m2
-
15896201 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27973050 15896201 Do wynajęcia dwupoziomowe mieszkanie, o pow. 145,99 m2 , zlokalizowane na 3 piętrze , w bloku z 2009r. przy ul. Wojska Polskiego. Korzystna lokalizacja: blisko centrum, wygodny dojazd z każdej części miasta, w pobliżu liczne sklepy i punkty usługo...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

5 500 PLN (38 zł/m2)

4
-
145 m2
2009