• Nieruchomości woj. Świętokrzyskie
 

Nieruchomości Świętokrzyskie

Znalezionych ofert: 2 081

15820930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26599323 15820930 KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży przestronny apartament dwupoziomowy na nowoczesnym osiedlu Zielony Stok w Ostrowcu Św.Nowoczesny, ustawny apartament o powierzchni użytkowej 78m2 (121m2 liczone po obrysie podłogi) mieści się na trzecim pięt...

Ostrowiec Świętokrzyski, Denkowska 45b

569 000 PLN (7 295 zł/m2)

4
1
78 m2
2015
15688396 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23987211 15688396 Prezentuję na sprzedaż dwie nieruchomości gruntowe: zabudowaną i niezabudowaną położone w miejscowości Sobów, gmina Ożarów, woj. świętokrzyskie. Nieruchomości można nabyć łącznie lub osobno – istnieje również możliwość poszerzenia działki niezabudowa...

Sobów (Świętokrzyskie, gm. Ożarów)

1 000 000 PLN (3 433 zł/m2)

11
6
291.29 m2
2005
15619034 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22576344 15619034 Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana, położona we wsi Wymysłów przy ul. Słonecznej. Na płaskiej, prostokątnej, zadbanej i ogrodzonej działce z bramą elektryczną w 1976 roku wzniesiono dwukondygnacyjny dom o powierzchni zabudowy 105 m², użytko...

Wymysłów, Słoneczna

680 000 PLN (4 250 zł/m2)

4
1
160 m2
1976
15731449 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24794910 15731449 Do wynajęcia budynek handlowo-usługowy o powierzchni 230 m², zlokalizowany przy ul. Juliusza Słowackiego w Ostrowcu Świętokrzyskim. Obiekt posadowiony jest na działce o powierzchni 390 m² i obecnie funkcjonuje w nim sklep meblowy. Właściciele planują...

Ostrowiec Świętokrzyski, Juliusza Słowackiego

9 000 PLN (21 zł/m2)

1
-
430 m2
2000
15620102 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22597451 15620102 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu położonego w Ostrowcu Świętokrzyskim przy ul. Tomaszów. Nieruchomość została wybudowana w 2004 roku i oferuje duże możliwości aranżacyjne oraz komfortowe warunki mieszkalne.Opis nieruchomości:Dom o ...

Ostrowiec Świętokrzyski, Tomaszów

780 000 PLN (1 821 zł/m2)

8
2
428.22 m2
2004
15739090 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam działkę budowlaną w centrum miasta 24918442 15739090 Działka o powierzchni 1795 m2 (wymiary podane na zdjęciu nr 1), w centrum miasta, w doskonałej lokalizacji. Działka posiada dostęp do wszystkich mediów: - prąd, woda -na terenie działki, - gaz, kanalizacja - w ulicy Konarsk...

Skarżysko-Kamienna, ul. Konarskiego 15

990 000 PLN (552 zł/m2)

-
-
1795 m2
-
15875312 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27526215 15875312 Są mieszkania, które są po prostu mieszkaniami. I są takie, w których po kilku minutach zaczynasz się zastanawiać: czy ja już trochę tu mieszkam?. To jest właśnie ten drugi przypadek. Na wysokim parterze czeka 74 m² bardzo wygodnej przestrzeni (a po ...

Sandomierz (Świętokrzyskie, gm. Sandomierz)

469 000 PLN (4 880 zł/m2)

3
1
96.1 m2
1985
15815273 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26645578 15815273 Do wynajęcia 1 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 22,4 m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze w 3- piętrowej kamienicy przy ul. Żelaznej, w centrum Kielc. W skład mieszkania wchodzą: salon z aneksem kuchennym, łazienka z WC, przedpokój. M...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 500 PLN (68 zł/m2)

1
-
22 m2
1957
15897403 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 28002122 15897403 KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży kawalerkę na parterze przy ul. Starokunowskiej w Ostrowcu Św.Funkcjonalna kawalerka na parterze po gruntownym remoncie przeprowadzonym kilka lat temu. Od czasu remontu mieszkanie nie było zamieszkane ani wyn...

Ostrowiec Świętokrzyski (Świętokrzyskie, gm. Ostrowiec Świętokrzyski)

170 000 PLN (6 058 zł/m2)

1
1
28.06 m2
1970
15826521 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26645605 15826521 Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 56,28 m² , zlokalizowane na parterze czteropiętrowego bloku na spokojnym i zielonym osiedlu Na Stoku . W 2015 roku w nieruchomości przeprowadzono generalny remont , w ramach ...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

435 000 PLN (7 768 zł/m2)

2
-
56 m2
1980
14318621 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 109198 14318621 Na sprzedaż działka o pow. 4482 m2 zlokalizowana przy ul. Ściegiennego w Kielcach. Działka niezabudowana, w kształcie trójkąta, o wymiarach (w przybliżeniu): 209 m (front) x 41 m x 214 m. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową. Media: - prą...

Kielce (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 200 000 PLN

-
-
4482 m2
-
15887660 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27790118 15887660 Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 45,00 m2, zlokalizowane na II piętrze w III piętrowym apartamentowcu z 2019 roku przy ul. Wspólnej w centrum Kielc. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z otwartą kuchnią i wyjś...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

2 300 PLN (51 zł/m2)

2
-
45 m2
2019