• Nieruchomości woj. Świętokrzyskie
 

Domy na sprzedaż Świętokrzyskie

Znalezionych ofert: 368

15688396 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23987211 15688396 Prezentuję na sprzedaż dwie nieruchomości gruntowe: zabudowaną i niezabudowaną położone w miejscowości Sobów, gmina Ożarów, woj. świętokrzyskie. Nieruchomości można nabyć łącznie lub osobno – istnieje również możliwość poszerzenia działki niezabudowa...

Sobów (Świętokrzyskie, gm. Ożarów)

1 000 000 PLN (3 433 zł/m2)

11
6
291.29 m2
2005
15619034 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22576344 15619034 Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana, położona we wsi Wymysłów przy ul. Słonecznej. Na płaskiej, prostokątnej, zadbanej i ogrodzonej działce z bramą elektryczną w 1976 roku wzniesiono dwukondygnacyjny dom o powierzchni zabudowy 105 m², użytko...

Wymysłów, Słoneczna

680 000 PLN (4 250 zł/m2)

4
1
160 m2
1976
15620102 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22597451 15620102 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu położonego w Ostrowcu Świętokrzyskim przy ul. Tomaszów. Nieruchomość została wybudowana w 2004 roku i oferuje duże możliwości aranżacyjne oraz komfortowe warunki mieszkalne.Opis nieruchomości:Dom o ...

Ostrowiec Świętokrzyski, Tomaszów

780 000 PLN (1 821 zł/m2)

8
2
428.22 m2
2004
15897963 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 28015322 15897963 Na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej ok. 140 m2 ( pow. całkowitej ok. 200 m2) położony na działce o powierzchni ok. 1000 m2 (działka przed podziałem geodezyjnym) w Kielcach przy ulicy Leśniówka. Dom zlokalizowany w drugiej linii w stosunku d...

Kielce (Leśniówka) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

840 000 PLN (4 200 zł/m2)

4
2
200 m2
1980
15897941 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 28013806 15897941 KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży przestronny, widny dom o powierzchni 116m2 w Opatowie.Po więcej zdjęć zapraszam do kontaktu.Nieruchomość wyróżnia się solidnym wykonaniem, praktycznym układem pomieszczeń oraz dużą przestrzenią zarówno wewną...

Opatów (Świętokrzyskie, gm. Opatów)

499 000 PLN (4 302 zł/m2)

5
2
116 m2
1985
15505990 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20067218 15505990 Dom jednorodzinny, wolnostojący w parterze! Budynek o powierzchni użytkowej 195,1 m2, usytuowany na przestronnej i pięknie zagospodarowanej działce, o powierzchni 3084 m2. Dom po kapitalnym remoncie, gotowy do zamieszkania. Wykończony w podwyższonym ...

Łagów (Świętokrzyskie, gm. Łagów)

949 000 PLN (4 314 zł/m2)

5
2
220 m2
1962
15877656 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27576122 15877656 Na sprzedaż 6-pokojowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 200 m2 , zlokalizowany w północno-wschodniej części Buska-Zdroju. W skład domu wchodzą: PARTER: - salon o pow. ok. 18,1m2, z wyjściem na taras - pokój o pow. ok. 12 m2 - kuc...

Busko-Zdrój (Świętokrzyskie, gm. Busko-Zdrój)

850 000 PLN (4 250 zł/m2)

6
2
200 m2
1993
15897163 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27996155 15897163 Oferta Sprzedaży Domu Wolnostojącego Lokalizacja: Górników Staszicowskich, Bialogon, pod KielcamiRok budowy: 1955 r. Remont: 2015 r Prezentujemy na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 220 m2 zlokalizowany na Białogonie, położony na dzia...

Kielce (Białogon) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

890 000 PLN (4 045 zł/m2)

6
2
220 m2
1955
15875238 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27525541 15875238 Komfortowy, energooszczędny, bezemisyjny dom położony w centrum miejscowości Dwikozy, w spokojnym otoczeniu z bezpośrednim dostępem do rzeki. Naturalna linia brzegu stanowi jedną stronę ogrodzenia, tworząc wyjątkową przestrzeń do wypoczynku i kontakt...

Dwikozy (Świętokrzyskie, gm. Dwikozy)

499 000 PLN (3 327 zł/m2)

4
3
150 m2
1968
15875076 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27525484 15875076 Dom na dużej działce w Rzeczycy Mokrej – administracyjnie w gminie Dwikozy, ale praktycznie bliżej Sandomierza – oferuje to, czego dziś najbardziej brakuje: przestrzeń, intymność i prawdziwy oddech od codzienności.Na dużej, 33-arowej działce, pięknie...

Rzeczyca Mokra (Świętokrzyskie, gm. Dwikozy)

590 000 PLN (8 429 zł/m2)

2
-
70 m2
1980
15818228 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26645581 15818228 Na sprzedaż nowoczesny dom w stanie deweloperskim - Suków. Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, o powierzchni całkowitej 132,39 m² (powierzchnia użytkowa 88,49 m² ), zlokalizowany w miejscowości S...

Daleszyce (Suków) (Świętokrzyskie, gm. Daleszyce)

595 000 PLN (4 508 zł/m2)

4
2
132 m2
2025
15884615 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27707166 15884615 Na sprzedaż 4-pokojowy parterowy dom wolnostojący z poddaszem użytkowym , o powierzchni użytkowej 107,1 m2 (pow. całkowitej 200,9 m2), zlokalizowany w miejscowości Przyłęczek, gm. Wodzisław. W skład pomieszczeń wchodzą: PODPIWNICZENIE: - g...

Przyłęczek (Świętokrzyskie, gm. Wodzisław)

400 000 PLN (2 000 zł/m2)

4
1
200 m2
1998